Wykończenie - Kampinos Development

Aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę najwyższej jakości, w zakresie wykończenia domów „pod klucz” współpracujemy z Pracownią Architektury Wnętrz Decoroom. Największym atutem Decoroom są specjalnie przygotowane przez zespół architektów i dekoratorów wnętrz pakiety wykończeniowe, zawierające materiały znanych producentów.

Pakiet Standard

Pakiet, w którym zgromadzone są wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie, pozwalające urządzić dom ze smakiem przy stosunkowo niskich kosztach.Pakiet Premium

Przygotowany został dla wymagających Klientów, ceniących wysoką jakość materiałów, nowoczesny design i wysmakowane detale.

Pakiet VIP

Pakiet dedykowany Klientom, którzy oczekują nietypowych, nowatorskich rozwiązań i świeżych pomysłów. Łączy luksus, elegancję, wyrafinowany styl i najwyższej jakości materiały.

Pobierz katalog Standard Pobierz katalog Premium Pobierz Katalog VIP

Wykończenie pod klucz

Współpraca

Po konsultacji z działem klienta, stworzeniu wstępnej koncepcji i określeniu budżetu, opiekę nad Państwem przejmuje architekt prowadzący. To z nim spotykają się Państwo w Showroomie Decoroom w celu doboru wszystkich elementów wykończenia domu. Od desek podłogowych, płytek i gresów po kolory ścian, drzwi, oświetlenie i klamki. Po wyborze materiałów i akceptacji projektu prace przejmuje koordynator oraz ekipy wykończeniowe. Dzięki opiece koordynatora i architekta oszczędzają Państwo czas oraz mają kontrolę nad tym co dzieje się w domu, a w przypadku Pytań, do dyspozycji pozostają specjaliści z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Zalety współpracy z Decoroom:

  • najwyższej jakości materiały renomowanych producentów,
  • fachowa pomoc projektanta podczas aranżacji wnętrz,
  • profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych,
  • oszczędność czasu i pieniędzy dzięki kompleksowym pakietom aranżacyjnym,
  • gwarantowany termin wykonania,
  • przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu,
  • niższy koszt VATu – 8% zamiast 23%,
  • gwarancja 24 miesiące.

Kontakt

www.decoroom.eu

tel.: +48 888 220 110
decoroom@decoroom.eu