Dziennik budowy - Kampinos Development
Osiedle Leśna Awangarda na skraju Puszczy Kampinoskiej

Dziennik budowy

23 lipca 2020

Szklane balustrady balkonowe

W Leśnej Awangardzie zakończyliśmy montaż szklanych balustrad balkonowych. Na piętrze każdego domu, przed oknami balkonowymi znajdują się już piękne portfenetry, zapewniające bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd.
Czytaj dalej
1 lipca 2020

Ogrodzenie frontowe

W Leśnej Awangardzie pracujemy nad ogrodzeniem frontowym, którego antracytowy kolor idealnie komponuje się z wykończeniem domów. Będzie nowocześnie i estetycznie, przy zachowaniu najwyższej jakości!  
Czytaj dalej
8 czerwca 2020

Pergole nabierają kolorów

W Leśnej Awangardzie trwa montaż pergol, z pięknego świerku syberyjskiego. Zostały one pomalowane farbą, idealnie dopasowaną do koloru dekorów.
Czytaj dalej
29 maja 2020

Oświetlenie osiedla

Obok procesu nasiewania roślin i wznoszenia ogrodzeń, przed wszystkimi lokalami pojawiły się nowoczesne i energooszczędne lampy LED, które idealnie wpisują się w nowoczesny styl osiedla.
Czytaj dalej
2 maja 2020

Zazielenienie terenu i ogrodzenia gabionowe

Na Osiedlu Leśna Awangarda właśnie zakończyliśmy prace nad zazielenianiem terenu. Od teraz przed wejściem do każdego domu znajduje się piękna, gęsta trawa, a przed każdym z lokali pojawią się unikatowe ogrodzenia gabionowe.
Czytaj dalej
3 kwietnia 2020

Kostka Wenecja

Po wyrównaniu terenu wokół segmentów rozpoczęliśmy układanie kostki na tarasach, chodników oraz tworzenie dróg dojazdowych. W Leśnej Awangardzie stawiamy na jakość i nowoczesny wygląd, dlatego wybraliśmy kostkę premium o pięknej nazwie - Wenecja.
Czytaj dalej
13 marca 2020

Pergole z drewna świerkowego

Jesteśmy na etapie montażu pergoli, które wykonywane są ze świerku syberyjskiego. Dzięki klejeniu drewna wzdłuż i w poprzek unikniemy jego wichrowania oraz paczenia.
Czytaj dalej
12 lutego 2020

Montaż schodów

Na terenie osiedla Leśna Awangarda prace na budynkach są niemal ukończone. Dopracowywane są tynki wewnętrzne, montowane piękne drewniane schody na nowoczesnych, metalowych konstrukcjach, a do lokali podłączane są piece gazowe.
Czytaj dalej
20 listopada 2019

Tynki wewnętrzne

Na wszystkich budynkach zakończyliśmy prace elewacyjne, wykonywanie tynków wewnętrznych oraz instalacji elektrycznej.
Czytaj dalej
5 listopada 2019

Drzwi i bramy garażowe

Na budowie osiedla Leśna Awangarda wykorzystujemy ostatnie promienie jesiennego słońca! We wszystkich budynkach rozpoczęliśmy montaż drzwi i bram garażowych.
Czytaj dalej